Los bericht bekijken
Oud 27 juli 2023, 10:56   #326
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.107
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht


Je wil zeggen dat het de jonge kanspareltjes in Brussel zijn die het Vlaams pensioen betalen ? De Blaarmeersgangers die zorgen voor de welvaart van de bejaarde Vlaming ?

Maar ook daar is een oplossing voor. In het autonome Vlaanderen kan men zelf beslissen wat met bejaarden gebeurt he. Die moeten niet noodzakelijk in leven blijven ook niet. Aan alles zijn altijd meer oplossingen als je zelf mag beslissen, dan als je compromissen moet sluiten.
In een autonoom Vlaanderen (wat ik definieer als ELKE buitenlands MOETEN afwezig) gaan de bejaarden terug bij de kinders en kleinkinders gaan wonen, worden de rusthuizen verbouwd tot Blaarmeersen, en gaat hun personeel terug gaan helpen in de economie, waardoor de kinders en kleinkinders de tijd krijgen om voor de bejaarden te zorgen.
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand

Laatst gewijzigd door Erw : 27 juli 2023 om 10:58.
Erw is offline   Met citaat antwoorden