Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach
|
Bijleren wil niet zeggen dat je de fundamentele wetten van het leven kan wijzigen he.
Het is heel eenvoudig: ja, je kan kernwapens van JEZELF weg doen. Wat bekom je dan ? Je wordt onbelangrijk ten aanzien van wie wel kernwapens heeft.
Dat is exact hetzelfde met zeggen "beperk uw bevolking". Welja dan word je gewoon overwoekerd door zij die wel blijven kweken en verdwijn je.
Er was maar een "les" die geleerd had moeten worden: dat was dat men in de jaren 50 een kernoorlog had moeten voeren, en dat de USA elk land dat zelf probeerde kernwapens te hebben naar de verdoemenis moest blazen met hun kernwapens. Het was niet erg dat de helft van de USA zelf zou verglaasd zijn (dat zou toen zelfs het geval niet geweest zijn).
De les die men hier had moeten leren is dat technologische voorsprong die U toelaat anderen uit te moorden tijdelijk is, en je die opportuniteit niet mag laten voorbijgaan.