Los bericht bekijken
Oud 23 augustus 2023, 10:14   #304
DewareJakob
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
DewareJakob's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 december 2010
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 14.782
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Everytime Bekijk bericht
Als Franstalig ben ik al met Franstalige vrienden scheef bekeken worden omdat we Franstaligen waren en omdat we er onder elkaar in het Frans spraken. Het gebeurde in Vlaanderen en meer bepaald aan de Kust.

Denkt u echt dat we zullen stoppen naar Vlaanderen te gaan omdat boerenkinkels in Vlaanderen zo reageren? Natuurlijk niet en dit omdat dit enkel en alleen hun probleem is! De Vlaams-Nationalisten daarentegen vermijden Brussel en Wallonië.

De Kust is trouwens het beste voorbeeld om de mentaliteit van de Franstaligen te begrijpen : ze gaan ernaartoe voor toeristische redenen : zon, zee, strand, wandelingen op de dijk, enz.... Wat de Vlaams-Nationalisten denken van hun aanwezigheid aan de Kust- en in Vlaanderen in het algemeen - is de laatste van hun zorgen.
De Waalse ubermensch.
En vanuit die houding uit verwijt jij dat de Vlamingen de Walen zouden haten.
Je geeft ze met uw geschrijf van Franstalig meerderwaardigheid anders wel alle reden toe.
__________________
Democratieën sterven niet meer door een plotse coup. Maar wel trager, door democratisch gekozen leiders die het systeem perverteren om aan de macht te blijven.
Robert Lieberman

Laatst gewijzigd door DewareJakob : 23 augustus 2023 om 10:35.
DewareJakob is offline   Met citaat antwoorden