Los bericht bekijken
Oud 4 september 2023, 06:19   #7
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard Georges-Louis, zolang het maar een taart is.

Georges-Louis, de man die iedereen en alles mag aanvallen/bekritiseren maar zelf niets verdraagt.

Na wat de ‘politiek’ ons de laatste tientallen jaren allemaal heeft aangedaan is een suikertaart een aalmoes.

Men kan zich inderdaad afvragen of dat bepaalde mensen in ons land misschien wel een reden hebben om boos te zijn?

Neem nu dit als voorbeeld waar dus niet wordt tegen opgetreden ook niet op dit forum het bracht geen enkele reactie.

Tot welke conclusie leid dit dan?

Haaltert- de audit is binnen, en nu?

https://forum.politics.be/showthread.php?t=269907

En een degelijk teken is dat bepaalde mensen boven alle wetten staan.

Dit aankaarten met een taart zouden sommigen kunnen aanzien als ‘peanuts’.

Maar om dat dan fysiek te gaan uitdrukken, zelf met een taart, is misplaats.

Daarop reageren met een klacht te gaan indienen is een normale reactie.

Wat niet normaal is in deze is het feit dat Georges-Louis zijn handen vrij had om zich te verdedigen.

Maar hij reageerde niet, en ook deze die instonden voor zijn veiligheid hadden die taarten doos wel moeten opmerken.

Deze stond flagrant in beeld! (kijk videobeelden VRT NWS in bijlage)

Wat een slechte reactie was is enerzijds de rest van de taart op het hoofd van de uitvoerder zijn hoofd gaan smeren.

Terwijl dat de man op de grond lag en zich niet kon weren.

Dit zal overkomen als een laffe daad, die dan ook elke klacht zal wegvegen.


Anderzijds in de krant het volgende gaan verklaren gaat misschien de volgende ‘protest’ individu’s op ideeën brengen.

Zeker als men weet dat er al verschillende doodbedreigingen zijn tegen bepaalde burgemeesters.

Georges-Louis Bouchez réagit ?* son entartage: "Le coup d’après, ce sera un spray puis une arme? Ecolo et le PS doivent prendre attitude"
Le président du MR déplore “le caractère extrêmement sournois” de l’attaque. L’entarteur affirme qu’il ne porte aucune revendication politique.

Gauvain Dos Santos

• Publié le 03-09-2023 ?* 20h36
• Mis ?* jour le 03-09-2023 ?* 21h22


https://www.lalibre.be/belgique/poli...AE7KHM5CM7WRI/

BEKIJK - MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez krijgt slagroomtaart in zijn gezicht


MR-voorzitter Georges-Louis Bouchez heeft vanmiddag een taart in zijn gezicht gekregen tijdens een signeersessie in Luik. De liberaal dient een klacht in tegen de taartengooier.

Cisse Michiels, Belga

Update za 02 sep
17:49
za 02 sep
15:32
Op beelden is te zien hoe een man de taart in een map verborgen houdt. Op het moment dat Bouchez poseert voor een foto, duwt hij de slagroomtaart in het gezicht van de MR-voorzitter.
BEKIJK - Het taartgooi-incident tijdens de signeersessie van Bouchez:


https://images.vrt.be/width1280/2023...b7b76bf47f.png



https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2023/09...z-taartgooien/


Het einde van de particratie

https://forum.politics.be/showthread.php?t=269360



Didier Reynders for president!

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 4 september 2023 om 06:25.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden