Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul
1/ die boten lanceren cruisemisseles... Dus de vloot kelderen lost het raket aanvalspotentieel 30% op, of je hebt minder terroriseren van kindercreshes, ziekenhuizen en vooral electriciteitsnetwerk en communicatienetwerk. Die elektr zal wel het belangrijkste zijn
de shahed drones komen van juist over de grens, die gaan ze ook wel eens opblazen, een 30 tal lanceertoestellen staan er opgesteld
en dan hebben ze nog vliegtuigen die tot aan de grens met UKR vliegen , opletten dat ze niet neergehaald worden door afweergeschut, en dan glijbommen of type stormshadows afschieten
2/ de S400 luchtafweer onderschept raketten maar vooral voorkomt luchtdominantie...
De afweer slopen, is handig om de vloot verder te kelderen, supplyline slopen, luchthavens en vliegtuigen opblazen, opslagdepot vuurwerk organiseren, communicatie implosie, energiecentrales blackouts, waterbevoorraading uitdorsten en leger eenheden allemaal aan te vallen met raketten, vliegtuigen
3/ dan probeer je stukken te isoleren zodat die zonder kogels vallen en dan kun je ze netjes opkuisen
|
Wat een alternatieve uitleg, fantasieboekske a la Disney?
Als we dat militaire "Offenstief" befohlen door het OEK regime eens vanuit vogelperspectief bekijken, wat zagen en zien we dan: geen legers die doorstoten maar Al Quada / ISis achtige milities en lossere extremistische clubverbandjes die aanvallen a la aanslagen plegen, daarbij logistiek en spioneer gewijs geholpen door rogue regimes zoals zogezegd die van Irak en Afghanistan ten tijde van de post WTC aanslagen / aanvang 10000 miljard War On Terror, maar nu met de Westblok regimes met dat rogue vel.
Heel het relaas van dat Grooote Lenteoffensief leest net als de perikelen in de ijver van IS voor Islamitische Staat. Die verwierven ook een dorp hier, een dorp daar, riepen ook dit en dat uit, maar veel van dat Groots hebben we niet gezien he?
Waarom zou dat daar in Oekraine nabij Rusland anders gaan?
Moest het nog een Russisch leger geweest zijn dat zich gewerkt had tot Berlijn zou je nog kunnen zeggen okee ze zitten met lange bevoorradingslijnen, zijn kwetsbaar voor flankaanvallen langs die, maar hier en nu ginds is omgekeerd.
Zodra de Westblok regimes hun beoogde som andermans afgepakt geld hebben kunnen spenderen met dit als uitleg, zitten al die OEK superhelden weer bij te springen in kindercreches, papa en mama te helpen bij de zaaien en oogsten, want graan en vetten/bio-olie en in wat staal vormen zowat hun export.
Even vergeten zoals het Westblok Afghanistan en Irak vergat.
Zodra ze hun beoogde geldbijmakingen en geldvernietigingen hadden geregeld gekregen. Hun zotte saboterende moeienissen gaven ze dat corona type virus sars-cov2 als vorige uitleg.
De wapenproductiecapaciteit die het Russisch regime, en eventuele meeheulende regimes hebben en controleren, daarbij valt is van het Westblok een niche marktje van peperdure hightech die op de zotste manieren goeikoop wordt gekelderd. Zie dat reeksje verklaarde game changers.
Je zou denken, een game changer forceert doorbraken, zorgt voor Grote Overwinningen, niet dus. In de plaats, hoor je er niet meer van. Herinner de HIMARS, hoeveel keer viel die naam hier niet? Kijk nu. De Leopard 2... Straks de F-16 ? Hoeveel doorprikte ballons kunnen de Westblok regimes zich nu nog permitteren in de ogen van hun belastingsbetalers?
Want als die zich teveel beginnen roeren, is het over en uit met hun Oekraine Adventure, los van hun beoogde spenderingssom, dat besef je toch?
De Wonderwaffen van het Duits regime ten tijde van WOII werden ook verklaard als game changers die het tij Finaal zouden keren. Spijts technologisch geavanceerd: NIET. De Russen wonnen niet door technologische niches maar door een combinatie van kwantiteit EN kwaliteit.
Als je, met dat in gedacht, nu kijkt naar het Westblok, wordt het toch lachen he?
Ze stuurden zelfs ZELF als FOEI verklaarde clustermunitie naar Oekraine, notabene om aan te vallen dan nog, haha, alsof je mijnen gaat leggen waar je straks doorheen wil aanvallen, en ook ZELF uitgelegd zoals ik schetste: omdat ze niks anders hadden.