Los bericht bekijken
Oud 27 september 2023, 16:14   #37
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.387
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eberhard Leclerc Bekijk bericht
Want die paar VOKA mensen die openlijk het VB steunen denken dat de werkloze VB aanhang hun slecht betaalde vacatures gaan invullen of zo? Grapjas.

Waarschijnlijk hebben die VB gasten allemaal slechtlopende bedrijfjes, moeten coronaschulden terugbetalen tegen hogere rente en dus komt de frustratie eruit.
Je mag dat gerust denken. Maar het is nu eenmaal zo dat velen het niet eens zijn met de officiele VOKA arbeidsmigratie lijn die nu nog gevoerd wordt. De meesten zijn voor het afschaffen van de sociale voordelen van niet actieven zodat die wel degelijk aan het werk moeten. Ze moeten niet van mexico naar West Vlaanderen komen om te werken hoor. Henegouwen is ook goed.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden