Los bericht bekijken
Oud 11 oktober 2023, 20:29   #422
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 77.296
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland Bekijk bericht
De analyse van Dries Van Langenhove over dit conflict is behoorlijk verschillend van die van Sam Van Rooy of Filip Dewinter.

https://www.youtube.com/watch?v=4FQu7q-g-aA

Dries Van Langenhove heeft gelijk dat we niet de agenda's moeten volgen van de zionisten en neocon's die een grote oorlog willen uitlokken met Iran. Had daar zelf voor gewaarschuwd dat wanneer Israël te veel met de botte bijl door de Gaza strook zou gaan, dat Hezbollah en Iran wel eens zouden kunnen reageren en hierdoor een enorm conflict zou kunnen ontstaan in heel het Midden Oosten.

Echter ik mis in Dries Van Langenhove zijn analyse een krachtige veroordeling van de IS achtige beestachtigheden die Hamas gedaan heeft op onschuldige burgers, vaak weerloze vrouwen en kinderen, oudere mensen ook.
Hamas en Islamitische Jihad moeten worden vernietigd door gerichte acties met speciale eenheden en niet door de hele Gaza met 2 miljoen mensen (ook hoofdzakelijk onschuldige burgers) plat te bombarderen, waarbij die mensen ook geen kant op kunnen.

Men moet Hamas en Islamitische Jihad kunnen loskoppelen van het Palestijnse volk in Gaza. Gazanen/Palestijnen zijn niet allemaal Hamas aanhangers.

Wat Filip Dewinter, Sam Van Rooy betreft geldt het omgekeerde. Hun veroordeling van de barbaarse daad van Hamas is 100% correct, maar we moeten ons echter niet achter de agenda van neocon's en zionisten scharen. Want deze betekenen alleen meer oorlog in het Midden-Oosten en meer vluchtelingen. Een intelligente aanpak is nodig.

In het verleden werd Al Quaida en Bin Laden verslagen met doelgerichte acties, wat toen kan, kan ook tegen Hamas en Islamitische Jihad.
Je kan evengoed proberen Israel los te koppelen van de ultraorthodoxe Joden/Zionisten.

Er is een reden waarom Palestijnen voor Hamas gingen stemmen ipv. de gematigde Fatah.
__________________
Trump: ‘En wat met de koeien?’

Laatst gewijzigd door Dadeemelee : 11 oktober 2023 om 20:32.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden