Los bericht bekijken
Oud 4 november 2023, 12:18   #2
TV-verslaafde
Secretaris-Generaal VN
 
TV-verslaafde's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 maart 2014
Berichten: 20.567
Standaard

Een moslimvrouw op de straat sprekend met iemand niet uit de familie.

Die is al "verloren". Maar de clan zal haar wel corrigeren.

"Wij moeten onze geboortecijfers garanderen, geef ze teveel vrijheden en de geboortecijfers gaan drastisch omlaag." Als ze een educatie hebben zorgen ze niet meer voor het huis. Als ze werkt, kan ze weg. Wij moeten de rangen gesloten houden.

Je kent de typische argumenten, toch?

Ja, maar de MocroMaffia zit wel vol lage intelligentie kerels, met een zwakke educatie die even een AK-47 in hun poten krijgen. En dan? Vind jij onze educatie dan zwak. Ik ga elke week naar de Imam. En de Imam zegt, dat er in een getto weinig kansen zijn. Maar wij vinden onze vijanden wel, veelal de ongelovigen.
__________________
"Een beetje kennis is een gevaarlijk ding; Drink diep, of proef niet van de Pierische bron: Daar bedwelmen oppervlakkige gedachten de hersenen" - Alexander Pope
TV-verslaafde is offline   Met citaat antwoorden