Los bericht bekijken
Oud 18 december 2023, 12:29   #10
Lof der Zotheid
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Lof der Zotheid's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 augustus 2005
Berichten: 16.962
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Oma Bekijk bericht
Ze moeten ook niet vragen naar betaling maar ze dwingen en daarvoor hebben ze genoeg mogelijkheden.

Er kan die corrupte, afrikaanse dictators flink de duimschroeven aangedraaid worden door te dreigen met de geldkraan voor ontwikkelingshulp helemaal dicht te draaien én een handelsembargo in te stellen als ze hun burgers niet zelf terughalen.... ze zouden nogal springen om hun burgers uit tunesië terug te halen want daar zijn miljarden mee gemoeid.

Das een fluitje van een cent en dat weten sunak en meloni ook maar dat willen ze niet, ze willen de migratie niet stoppen, ze willen de illegalen en asielzoekers niet uitzetten.
Ze smijten even graag met de centen van hun belastingbetalers zoals onze politieke paljassen in de hoop op protest, dan kunnen ze de asielzoekers hier houden en het terugkeerbeleid in de diepvries steken zoals om de planning van omvolking van de eu/globalisten uit te voeren.
Maar als ze de Afrikaanse dictators de duimschroeven aandraaien, zeggen dezelfde Afrikaanse dictators: foert, ge kunt mijn grondstoffen niet komen leegplunderen. U heeft gelijk dat het één groot corrupt spelletje is. Maar het is wel zo, dat binnen dat corrupte spelletje de aanpak van Sunak en Meloni de meest pragmatische is. Bovendien wisselen de Afrikaanse dictators elkaar in sneltreintempo af. Dat maakt duimschroeven aandraaien of onderhandelen nog eens ingewikkelder.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Desiderius Erasmus
Moriae encomium, sive Stultitiae laus
Lof der Zotheid is offline   Met citaat antwoorden