Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox
Het verbieden heeft geen nut, mensen vinden toch de weg naar het chemische pleziertje. Dus, waarom niet legaliseren en het belasten?
Natuurlijk, zoals die graaizuchtigen in Brussel nu al merken, zet de belastingen hoog genoeg, en het wordt interessant die te ontduiken. Hoeveel extra "illegale" sigaretten hebben ze al niet onderschept? En hoeveel mensen halen hun drank niet van over de grens?
Als iemand zichzelf dood wil spuiten/snuiven/smoren/slikken, waarom zouden we daar in tussen willen komen?
|
Omdat het altijd iemands familie is. Bij de meeste kan het mij ook verdommen, tot het iemand van mijn kring is. Dan is dat ook miserie voor mij en mijn kring.
Elk zijn zin maar ik zou er met ijzeren vuist invliegen. Dealers, importeurs…al wie er in handelt tegen de muur.