Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door IJsboer
Ik had het vanmorgen gelezen en dacht onmiddellijk "Wat een dom idee".
Ik ben 100% akkoord dat mensen die niet werken niet aanmoedigen om werk te zoeken fout is, maar met deze maatregel ga je mensen die niet werken aanmoedigen werk te zoeken.
Dit zet vooral weer verder deur open naar foefelaars en mensen die de truukjes van het systeem kunnen misbruiken: Snel een jobke zoeken, woning aanvragen en dan terug de dop op en dan krijgen ze die mensen niet meer uit hun woning dankzij huurbescherming (enkel als ze te veel zouden verdienen blijkbaar)... en het smijt de deur knalhard in het gezicht van mensen die moeite hebben met werk vinden, gehandicapten die nog altijd gediscrimineerd worden op de arbeidsmarkt. (Er zijn blijkbaar nog veel zwakbegaafden die nog in regenboogschijtende eenhoorns geloven die denken dat mensen met een beperking gemakkelijk een woning vinden)
Conclusie: Dit is een maatregel om de zwakkere Vlaming in de maatschappij te pesten en de foefelaars zoals migranten met een heel draaiboek en gratis advocaat voor advies wanneer ze binnenkomen te belonen, zoals we zoals altijd gewoon zijn van de N-VA. Dit is overigens ook een vlak ondoorzocht flut-idee van een flut-partij door een flut-politieker dat enkel en alleen bedoeld als publiciteit om stemmen te ronselen volgend jaar.
Men zou er beter aan zijn controles te doen bij mensen die reeds een sociale woning bezitten te onderzoeken ipv de stap náár een sociale woning te bemoeilijken.
Het resultaat van deze maatregel zal zijn dat Vlamingen in armoede op straat blijven en migranten met een dikke handleiding en advocaat lekker knus en warm op onze kosten kunnen wonen.
|
Vlaams Woonminister Matthias Diependaele voert enkele verstrengingen door die sociale huurders moeten stimuleren om een job te zoeken. Zo zal een kandidaat-huurder vanaf 1 januari 2025 voorrang krijgen als hij of zij werkt.
'Bijna de helft van de arbeidsgeschikte sociale huurders werkt niet. Met deze nieuwe regelgeving zetten we potentiële huurders aan om zelf op zoek te gaan naar werk.'