Discussie: Houthi's
Los bericht bekijken
Oud 29 december 2023, 11:35   #60
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.104
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
Oekraïne is hetzelfde als Spanje tijdens de Napoleonitische oorlogen.
Ken ik niet, kan de vergelijking niet beoordelen. Zou moeten opzoeken. Nu geen goesting.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door maddox Bekijk bericht
Die generaals zijn uitwissel/vervangbaar. De manschappen en apparatuur zijn uiteindelijk een ander verhaal.
Waarom zou dat een ander verhaal zijn?
Generaals zijn toch ook maar manschappen? Het enige verschil is dat ze mogen blaffen en manschappen niet, en dat ze dat privilege bekwamen door in de ogen van de privilege verstrekker(s) te presteren. Dat is precies hetzelfde als een korporaal. Iedereen en alles is uitwissel/vervangbaar. Alleen de benodigde tijd kan verschillen, en daar hoeft de hierarchische lijn niet eens in te herkennen zijn. Er zijn lieden die militaire idioten zijn die een graad krijgen omdat ze de grootste pluimstrijker van de grotere baas waren. Er zijn lieden die militair competent zijn die geen graad krijgen omdat ze geen pluimen streken. En dat kan zelfs veranderen met de situatie, vredestijd versus oorlogstijd. Als de prioriteiten verlegd worden.
Die connotatie van Mousavi die wegvalt dat dat Houthi's ineens als kippen zonder kop zouden doen rondlopen was gewoon haha.
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand
Erw is offline   Met citaat antwoorden