Discussie: wat is vrijheid?
Los bericht bekijken
Oud 13 januari 2024, 20:36   #5
CUFI
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 4 november 2020
Berichten: 28.251
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door IJsboer Bekijk bericht
Je spreekt over absolute vrijheid, die bestaat niet. Dan krijg je anarchie. Wij zijn sowieso beperkt in onze vrijheden. Als dit zaken zijn die er van kinds af aan ingedrild zijn, dan aanvaarden we die. Bvb: 1/3 van uw dag (8/24) spenderen aan het doen van taken voor iemand die schatrijk is. We krijgen daar iets voor waardoor we comfortabel kunnen leven. Niet eerlijk en niet vrij maar we accepteren het omdat het er als kind al door middel van de schoolbel wordt ingepompt. Brainwashing heet dat. We reageren op de bel als een teken dat we "mogen" pauzeren. We stellen geen vragen om wie bepaalt wanneer die bel gaat of waarom die bel dat mag bepalen. Als de bel gaat is het pauze. Punt.

Zaken die pas beslist worden als je al volwassen bent gaan niet zo makkelijk zonder brainwashing zoals we zagen met de mondmaskers. Mensen weigerden een lapje stof op hun mond maar gaan al te graag 1/3 van hun dagelijks leven hun kloten afdraaien voor de Porsche van hun baas. Het klinkt absurd maar zo zijn de meeste mensen.
U heeft een sterk punt.

Wat zijn dan "onze vrijheden"?
Vrijheid van meningsuiting is al gesneuveld.

Sterker! Niet enkel meningen, maar ook actuele biowetenschappen worden vervangen met social constructs.

Wij worden wijsgemaakt vrij te zijn, terwijl we slaven zijn die als ezels wortels volgen om de kar te trekken.

Vraag een beetje vrijheid in ruil, en ze komen met pestbeleid af en overzadigen u met alles waar ge nu net genoeg van hebt.

De waanzin voorbij!
__________________
I'll never run

Laatst gewijzigd door CUFI : 13 januari 2024 om 20:50.
CUFI is offline   Met citaat antwoorden