20 januari 2024, 10:57
|
#487
|
Perm. Vertegenwoordiger VN
Geregistreerd: 24 maart 2010
Berichten: 16.699
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Wat begrijp jij niet aan het feit dat een atheist geen "grond openbaringen" heeft te volgen per definitie, en dus niet specifiek anderen die grond openbaringen willen volgen, dient te verdelgen, terwijl moslims in hun grond openbaring wel de opdracht hebben om zij die niet mee willen gaan in het aanvaarden van die grond openbaring dienen te verdelgen ?
Een atheist vindt iemand die in grond openbaringen gelooft gewoon een halve gare, en misschien inderdaad iemand die potentieel - wegens gestoord - gevaarlijk kan zijn, zoals gelijk welke zot.
Een moslim aanvaardt een openbaring zonder discussie, en die openbaring geeft hem de opdracht om iedereen die daar niet in mee gaat de keper over te helpen.
De christenen hebben een openbaring aanvaard die dat niet expliciet stelde, maar waarvan de gecentraliseerde "interpretatie overheid", de katholieke kerk, dat er wel aan toevoegde.
Kortom, er is toch een evident verschil tussen mensen die als fundamenteel axioma aannemen dat zij allen die niet in hun verhaaltje willen geloven de keper over MOETEN jagen, en atheisten die geen enkele openbaring volgen, maar eventueel kunnen inzien dat zulke gevaarlijke zotten, wel, gevaarlijk zijn en beter weggedaan worden zoals alle gevaarlijke zotten ?
|
Volmondig mee eens.
Ik bewonder uw geduld om keer op keer hetzelfde uit te leggen aan intolerante moslims die zich van demagogie en gespeelde verontwaardiging bedienen om het geduld van de rest van de maatschappij op de proef te stellen.
__________________
Deze kaste van beroepspolitici die de politiek mismeestert en dan een potje gaat jammeren over antipolitiek, die kaste mandaatmaniakken, die moet weg. (Jonathan Holslag)
|
|
|