Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak
Wees niet verrast !!! Of die pedo nu zijn kaloten-titel verliest of niet, kan mij geen bal schelen. Het kan misschien wel schelen voor iemand die belang hecht aan religieuze titels, maar zo ben ik dus niet.
Maar hou wel je fatsoen: ik vind het enorm spijtig dat feiten van pedofilie verjaard kunnen geraken. Ik zou die kaloten-leider liefst in de gevangenis zien, om daar "in het verborgene" verder te leven voor een gepast aantal jaren.
Tot slot: een minister van justitie dient niets te verklappen uit gerechtelijke dossiers; hij heeft niks te betuttelen in zaken van scheiding van kerk en staat want hij moet die enkel respecteren; de rioolgeur van politieke recuperatie is hier veel te nefast aanwezig.
|
Verklappen? Het stond in 2017 in alle gazetten.
