Los bericht bekijken
Oud 6 maart 2024, 21:00   #82
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.261
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jogo Bekijk bericht
Neen,
Nochtans niet moeilijk te begrijpen dat zijn eenvoudige sanitaire regels.
Het is eigenaardig om U te laten stropen waar ge bij staat en om een makakken invasie te laten gebeuren waar ge bij staat NIET als een sanitair probleem te zien, maar mensen die daar niet mee akkoord gaan, wel.

En dat onder het mom dat we met een soort van Untermenschen zouden te maken hebben die babies opvreten voor ontbijt en andere smoezen die men allemaal uitvindt om toch kunnen het "sanitaire" een nep reden van bestaan te geven.

Heel lang geleden werd als smoes gebruikt dat ze collaborateurs met de Duitsers waren (of hun aanhang). Nu zijn wij allemaal openlijk collaborateurs met de Duitsers dus die vlieger gaan niet op.

Nadien werd gezegd dat zij racisten waren die in archaische overwegingen vastzaten, en dus de fantastische verrijkte multiculturele maatschappij waar iedereen iedereen graag zou zien in de weg stonden. Ondertussen hebben wij gezien dat die fantastische multiculturele maatschappij een ramp is zoals zij destijds zegden en is de bedreiging daar dat wij in afzienbare tijd gewoon een Kalifaat krijgen zoals stijl Iran of zo.

Nu is men gaan uitvinden dat zij de burgervrijheden zouden opschorten, hoewel daar geen enkele concrete aanwijzing voor is in een of ander programmapunt (voor burgers van eigen volk natuurlijk). Maar het ironische is dat zij die dit zeggen, allemaal zelf de burgervrijheden aan hun laars gelapt hebben in de grootste totalitaire massapsychose die de westerse wereld heeft meegemaakt sinds, wel, sinds altijd: het covid fascisme.

Dus welke sanitaire reden blijft er over als nep excuus ?
patrickve is offline   Met citaat antwoorden