Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hoofdstraat
De kinkhoest vaccins beschermen 4 tot 12 jaar, helemaal niet zoals de covid vaccins dus. Het is een zeer sterke bescherming als je de volledige serie neemt in je jeugd, het laat ook geen besmettingen door.
Het idee is dat als iedereen gevaccineerd is dat de ziekte plaatselijk wordt uitgeroeid, met mazelen en Polio proberen ze hetzelfde. Probleem is dat je hierdoor jaren niet meer in contact met de ziekte komt waardoor je lichaam de nieuwe varianten niet meer herkent. Door illegale immigratie komen die vroeg of laat toch het land binnen en dan wordt je toch weer ziek omdat je die variant niet kent. Op die manier krijgen we de kinderziekte toch maar op latere leeftijd.
........
|
Je bedoelt nu dat, in ons polio-vrije europa, eu en onze politiekers door de massale migratie opnieuw de ziekte polio veroorzaken door besmette afrikanen, en vluchtelingen waar nog polio voorkomt, binnen te halen en waar zelfs in afrika een nieuwe variant opdook die veroorzaakt wordt door de polio-vaccinaties van bill gates? (Waarvoor killbill overigens voor de rechter gedaagd wordt)
Polio is in de hele wereld uitgeroeid behalve in drie landen maar wordt nu door de immigratie weer wereldwijd verspreidt?
Maar dat is een andere discussie...
De kinkhoest vaccins beschermen dus máár 4 tot 12 jaar, ietsje langer dan 3x covid-vaccins met boosters, maar ook niet levenslang.
Hoelang ben je beschermd als je de ziekte hebt doorgemaakt?
Dan ben je levenslang immuun waardoor je lichaam ook nieuwe varianten na mutatie blijft herkennen want dat is toch al het geval bij de mazelen, dat weten ze al zeker na 30 jaar wetenschappelijk bewezen onderzoek.
Kinkhoest en mazelen zijn de volgende prikrondes voor de winst van big farma nu de seizoensgriep en prik voorbij is.
Dus jaagt de leugenpers de ouders nu weer angst aan voor kinkhoest en mazelen
met uiterst zeldzame gevallen van overlijden door een kinderziekte zodat er weer massaal kan gespoten en poen verdiend kan worden ten koste van de gezondheid van kleine kinderen.
Het is weer het rega labo van de ranzige (ku leuven) die met leugens reclame komt maken op tv om nog wat sponsoring van vaccinfabrikanten te kunnen lospeuteren...
U weet nog wel, datzelfde labo waar per toeval in 2004 hydroxychloroquine ontdekt werd als geneesmiddel voor alle 8 types coronavirussen, inclusief sars-cov2, maar waar van ranst over bleef zwijgen om zijn ontdekte geneesmiddel tegen covid-19 mee te begraven voor zijn eigen financieel belang bij covid-vaccins omdat zijn labo gesponsord werd door de covid-vaccinfabrikanten?
Ofwel zijn prikgrage artsen alom onwetend en onbekwaam ofwel brengen ze moedwillig baby's en kinderen vaccinatieschade toe door het negeren van jarenlange studies en wetenschappelijk bewezen resultaten over mazelen dat als artsen hun plicht is om te weten.
Ze weten dat mazelen een kinderziekte is voor de ontwikkeling en het versterken van het immuunsysteem van baby's en kinderen.
Ze weten dat de kinderziekte mazelen doormaken het kind
levenslang immuun maakt en levenslang bescherming biedt tegen de mazelen.
Ze weten dat vaccineren tegen de mazelen
niet levenslang maar beperkt beschermt tegen mazelen.
Ze weten dat de
kinderziekte mazelen gevaarlijk en dodelijk kan zijn voor volwassenen.
Ze weten dat gevaccineerde kinderen tegen mazelen later als volwassenen opnieuw de mazelen kunnen krijgen met een verhoogd risico op overlijden door de beperkte bescherming en tijdelijke immuniteit van mazelen vaccinatie.
Je kunt je dan afvragen wat artsen, die moeten waken over de gezondheid van hun patiënten, bezielt om de mazelen vaccinatie te promoten en kinderen toch te vaccineren....financieel eigenbelang?
Als de kinderziekte mazelen zo gevaarlijk zou zijn (voor de volksgezondheid) zoals de regimepers bedrieglijk beweert, waarom vallen er dan niet meer doden door de mazelen, waarom wordt de vaccinatie dan niet wettelijk verplicht, net zoals bij polio? (Dat overigens ook overbodig is want polio is in europa al jaren uitgeroeid)
Omdat ze liegen en ook weten dat ze liegen om ouders bang te maken zodat ze vrijwillig de gezondheid van hun eigen kinderen schade zouden toebrengen door vaccinatie voor commercieel gewin van big farma?
Je zal maar een verbijsterde ouder zijn om in goed vertrouwen van 'experts' je baby te hebben laten vaccineren tegen de mazelen om je kind dan op volwassen leeftijd te moeten begraven omdat het toch nog de mazelen kreeg en overlijdt, ondanks en net door de vaccinatie omdat je belogen werd met bedrieglijke desinformatie.
Dat moet schrijnend en hartverscheurend zijn voor die ouders.