Discussie: Fiets terreur
Los bericht bekijken
Oud 23 maart 2024, 09:10   #69
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.106
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fred vanhove Bekijk bericht
Het begint stilaan de spuigaten uit te lopen met dat fietsgedoe. Dat zijn tegenwoordig geen fietsers meer maar race piloten

Vanochtend nog. Moet bij mij de straat naar beneden. Ik mag daar 30 maar reed al 40 op mijn teller. Komt er natuurlijk zo een Speedelec die me rechts inhaalt aan volgens mij wel 60

In Antwerpen is het al helemaal een gekkenhuis geworden. Op 10 tweewielers alsook steps zijn er 8 die geen enkel verkeersreglement lijken te moeten volgen. Blijkbaar moeten alleen nog automobilisten zich houden aan het verkeersreglement.

https://www.bruzz.be/actua/mobilitei...elkaar-op-2024
Elektrische moteurs hebben net als vreemdelingen hebben voor nepjobs, bij de nazi's door hun Oorlog tegen brandstofmotoren voorlopig een Speciaal Statuut Alles Mag.
Een voertuig met een motor is een motorvoertuig. Of er nou pedalen of niet aanhangen, of je op een plank staat, maakt niet uit, je gaat sneller dan je zou gegaan hebben zonder.
Motorvoertuigen op een deel weg dat ze als reservaat / apartheidspolitiek stempelen voor fietsers of stempelen voor voetgangers, is tegenstrijdig. Een elektrische "fiets" is geen fiets, het is net als een brommer een motorvoertuig. Een elektrische step is geen voetganger, het is net als een brommer een motorvoertuig. Die "horen" dus niet op fietspad en voetpad.
Maar tja, de nazi's hebben de lieden die te lui zijn om met een fiets te rijden, of te stappen/lopen, nodig als uitleg voor enige honderdduizenden hatsjie jobs daar bij overheid / gesponsord door overheid, dus moesten ze prioriteiten kiezen en die laatste werd natuurlijk voor al de rest geklasseerd.
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand
Erw is offline   Met citaat antwoorden