Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door atmosphere
Natuurlijk , want zij zijn de schutters , human shielding of niet. Wie op andermans grondgebied burgers dood is daarvoor verantwoordelijk , zeker omdat ze vooraf weten dat er burgers zullen omkomen als gevolg van hun actie. Ze claimen immers te weten dat er ergens hamas strijders zitten, andere mensen daar zijn dus burgers, toch gooien ze er een overdreven zware bom op , vaak gewoon een domme bom zelfs.
Leuk verzonnen , maar daar is geen rijstkorrel bewijs dat Israel aanvallen zou afblazen omdat er burgers zitten.
Tunnels kunnen in Gaza niet anders als onder burgers zitten. Bovendien is er niets strafbaar aan het maken van tunnels. Voor Israel is het lastig dat hun vijand zich hier in kan verschuilen , en daarom presenteren ze het als een misdaad op zich als er tunnels gegraven zijn. Totale idioot natuurlijk.
|
Als je probeert om human shielding van eigen bewoners toch goed te praten, moet je het toch wat handiger aanpakken hoor.
Met slogans dat tunnels 'niet anders kunnen' dan onder burgers doorlopen werk je alleen op de lachspieren.