Los bericht bekijken
Oud 17 april 2024, 07:21   #37
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.690
Standaard

Citaat:
Bijna 50 getraumatiseerde festivalgangers hebben zelfmoord gepleegd sinds het Nova-festival in Israël op 7 oktober door Hamas werd aangevallen, zo getuigde een overlevende dinsdag tijdens een hoorzitting in het parlement. Het ministerie van Volksgezondheid ontkent het hoge cijfer maar wenst verder niet te reageren.

Iedereen herinnert zich de hallucinante beelden van Hamasstrijders die het Nova-festival aanvielen in de ochtend van 7 oktober 2023. Vanuit de lucht maar ook op motoren bestormden ze de festivalweide en schoten er op alles wat bewoog. Meer dan 350 festivalgangers werden die dag gedood, naar schatting veertig anderen werden als gijzelaar meegenomen. Van sommigen is intussen het overlijden bevestigd, anderen blijven vermist. Bron.
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt.

In de meltingpot gaat alles kapot.

Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden