Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door noenkel swa
Ik ben nog maar pas lid geworden van het vlaams belang omdat ik vind dat deze regering onze eigen mensen in de kou laat staan. Asielzoekers worden opgevangen in asielcentra terwijl onze eigen mensen letterlijk in de kou blijven staan. Vroeger was er nog de kolonie in wortel maar met dat men de wet op de landloperij heeft afgeschaft is ook die toevluchtsoord voor onze eigen allerarmsten in de winter verdwenen.
In de armoedebestrijding legt men ook teveel de nadruk op de problemen bij allochtonen; alsof er bij onze mensen geen problemen zijn !
graag jullie reacties hierop.
|
Wie werkonbekwaam is door ziekte, invaliditeit of ouderdom moet op de nodige sociale voorzienningen kunnen rekenen en moet een deftige uitkering krijgen. Werkbekwamen moeten de kans krijgen om tegen een redelijke vergoeding allerlei nuttige gemeenschapsdiensten te verrichten. Op die manier kan alle onvrijwillige armoede worden opgelost en krijgt de belastingbetaler ten minste waar voor zijn belastinggeld. Kortom, een win-winsituatie.