Los bericht bekijken
Oud 20 april 2024, 09:34   #2
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.235
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht



https://www.hln.be/binnenland/interv...lijk~a471bcb8/

Zijn laatste zin is er boenk op.

Alleen denk ik dat Paul Magnette zijn onbecijferde wensdromen voor extra belastingen en géén besparingen nogal snel voor waarheid neemt.

Ook zijn voorstel om met besparingsrondes van 3 miljard te werken is onrealistisch. Dat men in volle covid periode, én met een galopperende inflatie + een energiecrisis geen austeriteitsbewind voerde is logisch en coherent. Maar denken dat je dat in normale tijden kunt blijven voortdoen terwijl de begrotingstekorten nog aangroeien is dagdromerij.

Eens of oneens ?
De regering Di Rupo heeft het gras voor de voeten van Bart De Wever weggemaaid. Hij had toen de kans om in de Federale regering te gaan en de Ultieme Staatshervorming te verwezenlijken,
Hij is bang weggelopen en heeft zijn Kans gemist.

‘De Anderen’ hebben dan maar de Ultieme Staatshervorming doorgevoerd. Op sommige gebieden (Milieu en Verkeer) zelfs verder dan wenselijk was.

Er komt geen verdere staatshervorming meer. Er is niks meer te staatshervormen behalve segregatie.
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden