Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach
Het gaat over burgers, patiënten en verplegend personeel. Strijders ziet men er eigenlijk maar bitter weinig tussen. Hamas is dan ook meer een excuus voor het onleefbaar maken van Gaza. Een ferm over het paard getild excuus.
|
Burgers die Hamas gedood en in de grond heeft gestoken, die massagraven werden aangelegd door Palestijnen in de loop van de oorlog. Daar zitten slachtoffers tussen van bombardementen en gevechten maar ook patiënten en martelslachtoffers van Hamas. Ze hangen regelmatig ‘verraders’ openbaar achter een auto en zetten die filmpjes zelf online, die moeten ook ergens begraven worden.
Israël begraaft niemand op het slagveld, ze laten de lijken gewoon liggen. Toen ze terugtrokken hebben de Palestijnen 400 lijken moeten opruimen die niet waren begraven. De civiele dienst stootte dan op de massagraven en dachten dat Israël die had gegraven, in feite gaat dit over een stomme vergissing die heel interessant kan uitdraaien.
Deze discussie zeker eens lezen hierover
https://forum.politics.be/showthread.php?t=271956
In januari werd al een massagraf van 30 man gevonden in een schoolplein, ook geblinddoekt en geëxecuteerd. Horen we nu niets meer van, uiteraard niet.
https://www.democracynow.org/2024/2/...israeli_forces
Hier zie je ze zelf 100 lijken uit het hospitaal van Khan Younis in een massagraf begraven in januari.
https://m.youtube.com/watch?v=DLYQ7Kk36zc
Hier zie je ze dan een massagraf legen in april op een plaats die erg gelijkend is rond hetzelfde hospitaal.
https://www.aljazeera.com/news/2024/...as-khan-younis
En ze liggen zelfs in dezelfde blauwe zakken als in het eerste filmpje, belachelijker dan dit kan het moeilijk worden.
https://m.youtube.com/watch?v=VuUjE8...QgZ2F6YQ%3D%3D
Ze graven dus hun eigen massagraven op, dat wordt niet meer ontkend omdat het ook niet meer te ontkennen is. Maar, Hamas beweert dus dat Israël speciaal martel slachtoffers heeft tussen gemixt, gewoon om hen te kloten.
https://time.com/6971641/mass-graves...a-sound-alarm/
Gazan authorities affirm that graves were previously dug before the Israeli military arrived, but allege that troops added bodies to the grave site. TIME has not independently verified the claims about the cause of death of individuals