Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marc Platel
Ik heb geen enkele moeite om toe te geven dat ik flink geschrokken ben toen ik hoorde van de hulde aan Staf De Clercq op de Ijzerbedevaart bis. Een ideetje van mij om daarover toen contra te publiceren is toen niet doorgegaan, maar dat ligt gewoon aan mij persoonlijk. Ik doe het dan maar langs deze weg maar veel korter.
Marc Platel
|
Marc Platel,
U hebt het hier wel over
IJzerwake.
Die ongepaste hulde aan Staf De Clercq was op IJzerwake!
Geen wonder dat de VRT zich soms ook vergist met de strekking van de "IJzertoren", weliswaar in een satirisch programma als “De rechtvaardige rechters”
Desalniettemin vond ik het niet kunnen, net zoals nu bij u door het gebruik van “IJzerbedevaart bis”, al of niet opzettelijk om verwarring te zaaien.
IJzerbedevaart en IJzerwake hebben met elkaar niets te maken! Dus moet je zeker niet spreken van IJzerbedevaart bis.