Los bericht bekijken
Oud 9 mei 2024, 19:16   #168
epicurist_dirk
Minister
 
epicurist_dirk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2003
Berichten: 3.110
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Boduo Bekijk bericht
In elk land is de streektaal belangrijk.
Bv kijk naar Zwitserland: daar worden taalregels strikt toegepast en zijn er bijgevolg zelden taalproblemen.
Bedankt om naar het humaan goed functionerend drietalig Zwitserland te verwijzen. Waar als het nodig is ze samen werken om iets zo optimaal mogelijk te verwezenlijken.

Zonder elkaar de huid vol te schelden of volgens Belgisch compromis veel geld te eisen en te versluizen via eeuwig durende weerkerende vicieuze cirkel.

Terwijl ik hier meestal alleen sta en geen reactie krijg naar mijn verwijzing naar het goed economisch en politiek functionerende Zwitserland. Met minimum federale en zen zelf-beslissende kantons en directe referendums waar de mensen kiezen hoe ze willen leven en niet voor voldongen feiten gesteld worden met eenzijdige gunst regelingen voor de partij dat dan moet betaald worden door het volk.
__________________
Al heb ik dyslexie, toch probeer ik mijn denken te beschrijven. Ik droom van een kanton systeem hier, met veilig vlot functioneel
bindend referendum kiezen met GSM gecombineerd met itsme veiligheid. Minimale federale toestand zoals in het democratische goed politiek en economische functionerende Zwitserland. Waardoor ik tot nu toe geen enkele partij kan steunen.
epicurist_dirk is offline   Met citaat antwoorden