Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door reservespeler
Dat zou kunnen.
Feit is wel dat GLB reeds van in het begin z'n eigen gang ging en meermaals de regeringk in de problemen bracht.
Ik weet niet of dit de taak is van een voorzitter in de meerderheid. Maar heel dikwijls heeft ie wel een punt.
Ook over de kerncentrales (de sluiting er van) wil ik meer weten.
GLB zei gisteren eigenlijk hetzelfde als wat de N-VA al zo lang zegt, er is nooit gekeken naar optie B, waardoor deze optie plots heel duur werd.
De N-VA heeft van in het begin van Vivaldi gepleit voor het openhouden van de twee jongste centrales (en liefst meer dan die twee). Zelfs zonder de oorlog in Oekraïne waren en zijn die centrales nodig (was onlangs op Ter Zake).
We zullen kernenergie nodig hebben, en veel meer dan die zotte minister voor mogelijk houdt.
Er komt ook meer en meer protest tegen windmolens, dit omdat het landschap er lelijker op wordt, maar ook door de sterfte van heel veel vogels. In Nederland worden windmolens soms stilgelegd om vogels door te laten.
Windmolens zijn eigenlijk pure waanzin.
|
Van alle vivaldisten is GLB momenteel een van de betere, samen met Van Peteghem (spijtig dat dat nen tseef is) en die kwal van Openvld op justitie. Alleen is het een vreselijk arrogant ventje.
Ik weet ook niet of hij geschikt zou zijn als minister, als partijvoorzitter misschien wel, maar als minister, nee.
Bovendien is hij totaal onbetrouwbaar en onvoorspelbaar. Ik denk dat De Wever echt op een punt moet komen waarin hij niet anders meer kan om hem aan boord te nemen. Ik zou hem dan ook minister van iets maken, zodat hij zijn eigen kan in de gracht kan rijden op een of andere manier.