Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BigF
Ik ben gewoon heel dat gedoe rond het VB kotsbeu.
Niet enkel het gekronkel van andere partijen maar ook het langs de zijlijn staan roepen van het VB.
En met hun programma kan ik me niet van de indruk ontdoen dat ze vrij snel door de mand gaan vallen. Als die al hun beloftes waar willen maken zullen ze nog geen paar banken moeten overvallen vrees ik.
Dus denk ik dat het misschien al beter is om ze eens een paar jaar te laten meedoen. Persoonlijk verwacht ik er niks van, maar dat is dan ook geen ramp. Dan zijn we een paar jaar kwijt, wat is een paar jaar op een mensenleven.
En lukt het wel: zoveel te beter. Als zij hun utopische programma toch tot uitvoer weten brengen, laat maar komen!
|
Ik hoor het De Winter nog zeggen. Wij gaan niet ons geweer bovenhalen of wat beginnen kloppen in dat parlement. Het is hier België, geen bananenrepubliek.
Generaal De Winter er zijn hier wat misnoegde burgers aan het protesteren. "Schiet met scherp en beman de helikopters."
Wat een fantasie...