Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe
Als een ondernemer zijn bedrijf achterlaat met een gigantische put en een berg rode cijfers, dan denk ik niet dat men zal zeggen dat hij "het niet zo slecht heeft gedaan".
De vraag is dan ook op basis van welke elementen komt u tot zo'n positief balans wanneer het op financieel vlak zo slecht is beginnen gaan? Wat maakt u dan wel zo blij met Vivaldi I?
|
Op basis van de verwezenlijkingen. Maar als je vraagt wat ze dan wel verwezenlijkt hebben, dan blijft het stil.
Geen verwezenlijkingen op de arbeidsmarkt, geen verwezenlijkingen op de pensioenen, geen verwezenlijkingen in de sociale zekerheid, geen fiscale verwezenlijkingen en zo kunnen we wel even door gaan. Maar wat hebben ze dan wel gedaan om een 6/10 te verantwoorden?