Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
Hmm… Bespeur ik hier een elitaire intellectuele oprisping? Nochtans, het VTM- nieuws is meer dan eens even degelijk als het VRT-nieuws. En -soms- zelfs beter.
|
Ik geef feitelijkheden weer. Ik kijk daar niet naar, mag het? De elitaire oprispingen komen van Pandatje zelf die in het verleden VTM een zender heeft genoemd voor bejaarden en saucissenvolk. Het enige wat ik doe is daarop alluderen. U moet wat meer opletten.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
|