Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door k9
Dit is gewoon waar VB nog voor staat, gelijk welk gezicht van grieken opzet.
Het is nog steeds dezelfde ranzige club die volop dwepen met fascisme en die nog steeds de kantjes van racisme en discriminatie opzoeken.
Zelfs al zet je de dewinters buiten, de rest van de partij is net zo slecht.
|
Mooi artikel waarin een beetje van alles door elkaar gedraaid wordt. Alleen vraag ik mij af waar de ranzigheid eigenlijk zit. Is het dan "ranzig" als je niet voor adoptie door homokoppels bent? Ik vind het alvast niet. Daarnaast zie ik er geen probleem in dat een VB-mandataris ook over bepaalde zaken een eigen mening is, die gerust kan afwijken van de partijlijn.
Natuurlijk is dat weer eens de zoveelste vertwijfelde poging van bepaalde jounalisten om toch nog enkele stemmen van het Vlaams Belang af te snoepen. Het is weer eens de strijd van één tegen allen. Nu, dat stond ook in de sterren geschreven, waardoor ik natuurlijk niet verwonderd bent over dergelijke prutsartikels.