Discussie: Opgelet EUropa...
Los bericht bekijken
Oud 31 mei 2024, 07:49   #157
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.279
Standaard

"Unweigerliche Folgen": Atommacht Russland warnt Westen ausdrücklich vor Angriff

Atoommacht Rusland waarschuwt Westen uitdrukkelijk voor aanval: “Onvermijdelijke gevolgen”

Citaat:
Moskou waarschuwt indringend voor de consequenties van een mogelijke toestemming van het Westen om zijn wapens in de Oekraïne tegen Rusland in te zetten. De woordvoerder van het Kremlin, Dmitri Peskov, benadrukt dat deze beslissing onvermijdelijk tot schade voor de belangen van de deelnemend elanden zal leiden.
Citaat:
In Wenen waarschuwde de Russische diplomaat Konstantin Gavrilov het Westen voor het overschrijden van “rode lijnen”. Rusland zou het recht hebben om atoomwapens als antwoord op een agressie te gebruiken – ook bij een aanval met conventionele wapens wanneer daardoor het bestaan van de staat in gevaar zou zijn. Moskou zou zich daarbij de “nodige onzekerheid over de manier en de omvang van onze mogelijke nucleaire reactie op een agressie” voorbehouden, zei hij tijdens een bijeenkomst van de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (OVSE).
Andere landen hebben dat recht dan ook als zij zich aangevallen voelen?
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden