Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Herr Flick
ik kan mij niet voorstellen dat wij dat ooit in onzen tijd hadden moeten proberen. Ik denk dat ze nog liever iedereen uit de afdeling hadden getrapt dan ook maar een cm toe te geven op hun beleid.
|
Het enige protest dat ik me nog kan herinneren van in mijn tijd aan de unief, was het protest tegen de absurde Bologna plannen van Vandenbroucke. Ik ben toen eens gaan kijken in de bondgenotenlaan. Lang heeft dat niet geduurd want de matrakskes en het waterkanon werden rap ingezet. Snel gedaan met protesteren tegen Frankske. Toen werd de nivellering naar beneden ingezet.
Eigenlijk is het simpel. Laat de matrakskes komen met het waterkanon. Pak de hardnekkige losers op en verwijder ze van de unief. De rector had precies minder problemen om DVL de toegang tot de campus te ontzeggen. Waarom doet hij dat dan niet met deze mensen die de unief ernstig schade berokkenen?