Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door k9
Ik denk dat dat eerder een beeld is van hoe extreem en slecht het programma en de mensen van VB gewoon zijn.
WIlders in nederland verzachtte overduidelijk als overture tot een regeringsdeelname, vb verhard gewoon en zet zich (zoals steeds) gewoon zelf aan de kant.
|
Schijnbaar weet u dan niet dat we nu niet aan de vooravond zitten van regeringsonderhandelingen, maar aan de vooravond van verkiezingen. Toen was Wilders trouwens ook hard.
Met uw opmerking illustreert u trouwens het omgekeerde van wat u beweert, nl. dat wanneer men een partij in onderhandelingen betrekt, er openingen ontstaan en bereid is tot compromis. U beseft het niet, maar eigenlijk stelt u hiermee nu eigenlijk: "Laat nu eindelijk dat cordon vallen en het Vlaams Belang zal als Wilders verzachten". Ik dank u ook hier voor uw, ongetwijfeld ongewilde maar heel goede insteek!