Los bericht bekijken
Oud 2 juni 2024, 20:24   #14
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door IJsboer Bekijk bericht
Vlaams Belang is er voor de Vlamingen.
Vanaf wanneer bén je Vlaming? Vanaf je in Vlaanderen woont, er is geen enkele identificatie die bepaalt of je Vlaming of Waal bent. Als je als Vlaming in Wallonië gaat wonen is er geen enkel document of identificatie waarmee je kan stellen dat je Vlaming bent.

Vlaming is dus een nep-identiteit. Je bent evenveel Vlaming als Antwerpenaar of Gentenaar. Eigenlijk staat dit us volledig los van je nationaliteit, maar hangt het enkel af van je woonplaats.

Dus elke illegaal die zich in Vlaanderen is, is volgens die definitie een Vlaming. Vlaams Belang komt dus eigenlijk op voor de illegalen.
Als dat geen mooie uitnodiging is voor alle linkse migrantenknuffelaars om voluit voor het Vlaams Belang te gaan! Kom, IJsboer, stem maar voor de partij voor "alle" Vlamingen!
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden