Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gauss
Zoiets pakt alleen bij de oninformeerde.
|
U zegt daar zo iets.
U bent blijkbaar vergeten dat de NYT en de WP publiekelijk hun excuses hebben aangeboden voor hun "povere" berichtgeving tijdens de aanloop naar de oorlog in Irak. De groep "ongeinformeerden" zou wel eens een stuk groter kunnen zijn dan je denkt.Om naar te zwijgen over de groep ge
desinformeerden.
Citaat:
Ik denk toch dat het zelfs in de VS duidelijk is dat de VN de invasie niet steunde. Als het de TV niet was, dan waren het wel de democraten die het duidelijk maakte.
|
Maar jongen toch. Het maakt de VS burger geen bal uit of Amerika nu al of niet VN steun heeft voor een oorlog.
Of denk jij nu echt dat zij hun oorlog aan het Amerikaanse publiek op dezelfde manier trachten te verkopen als aan de VN??
Dan vrees ik dat je weinig kijk hebt op de Amerikaanse samenleving én media.
Het enige waar Bush echt om maalt is om het Amerikaanse volk achter z'n oorlog te krijgen. "Fuck the UN!!"
En daarvoor gebruikt hij alle mogelijke middellen.
Vertel mij eens hoe het mogelijk is dat een poll, 2 maanden vòòr de oorlog, uitwees dat meer dan 60% geloofde dat Saddam was betrokken bij 9/11.
Zegt dat niet genoeg over de invloed/macht van de Amerikaanse media?
Ik ben zeker dat dezelfde poll in Europa nog geen 1% zou hebben gehaald.
Maar zie je. Bush mag liegen. Er is immers niemand die 'm kan/durft ter verantwoording roepen, eenmaal de leugen is ontmaskerd.
(dat filmpje met die AP journalist nog niet gezien? Zal het eens terug opzoeken.)
Bush staat vandaag in de VS boven de grondwet!
En dat is geen conspiracytheorie

, dat is een FEIT, en dat zijn niet enkel MIJN woorden maar die van US officials die alle PO's onder ogen krijgen.
Heeft er hier eigenlijk ook maar eentje een idee aan hoeveel 'legal obligations'
Bush heeft verzaakt sinds 11 sept. 2001?
Weet je, ik heb de laatse 4 jaar bijna constant contact met enkele Amerikaanse journalisten en burgers (waaronder 3 weduwen van brandweerlui) en ik me vraag me geregeld af; wat zitten die Greet de Keysers en Suzy Henderycksen daar in hemelsnaam de hele dag uit te vreten?????
En dan hoor je hier sommigen nog uitkramen dat "onze rode staatszender" steeds te kritisch is op de VS.
WAKE UP FOLKS!!!!!!!!!!!!!!!!, denk ik dan steeds.