Los bericht bekijken
Oud 27 mei 2003, 23:09   #26
sinful246
Burgemeester
 
sinful246's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 november 2002
Berichten: 514
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dino
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Dan heb ik nog duizend keer liever te maken met Guderian, Darwin, De Knut en Demonen tesamen, dan 1 keer met dat geval72, ik krijg het er gewoon van op m'n zenuwen (en dat is haar bedoeling: iemand blijven pesten tot hij/zij wegblijft).
Nogmaals, bekijk deze site om de remedie te achterhalen:

http://members.aol.com/intwg/trolls.htm

8)
Je kan dit beter vertalen en naar vlaanderen72 opsturen, als laatste verwittiging ofzo
Nogmaals, dat moet de admin beslissen. Maar het wil wel al `s zeggen als er over haar gedrag aparte topics geopend worden en dat de meerderheid voor een of andere actie is.

Ik zou een openbaar excuus, tegenover iedereen (veel dus) die ze beledigde ook al leuk vinden
__________________
Als je geld wil ontrekken van de georganiseerde misdaad is de legalisatie van softdrugs de beste oplossing. Op die manier voorkom je dat harddrugs een nieuwe afzetmarkt vindt. Bovendien is het immens hypocriet is dat alcohol, wat duizenden doden op jaarbasis maakt, legaal is en wiet waar nog niemand aan gestorven is, illegaal blijft.

www.cannabis-belgie.com
sinful246 is offline   Met citaat antwoorden