Los bericht bekijken
Oud 22 juni 2024, 11:46   #1085
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.443
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe Bekijk bericht
Decennialang zijn de Hollandes, Merkels, Schröders, Sarkozy's van de Europese wereld erin geslaagd om het grootste deel van de verantwoordelijken in de Europese landen een rad voor de ogen te draaien: laten we goede economische banden uitbouwen met Moskou en de Russische beer zal wel in zijn hol blijven. Iedereen werd gesust en bijna niemand investeerde in een stevige defensie. Het was en is nog steeds een koud ontwaken nu de Russische oorlogswaanzin in Oekraïne is losgebarsten en het nodig is om ons militair dispositief te activeren. Oei, wat valt er te activeren? Nochtans hebben de drie Baltische staten er al jaren voor gewaarschuwd. Maar ja, ze werden neergezet als overgevoelige, russofobe ijzervreters die niet begrepen hadden van het 'echte' politieke spel dat de Europese groten speelden.

Goede Suikernonkel banden met ex Sovjetunie regimes opbouwen, bedoel je?
Wel, het omgekeerde, daarmee kregen ze de Russische beer net UIT zijn hol.
Ze investeerden in oorlog, en rara, de investering rendeerde, ze kregen oorlog. Oorlog die ze dan als uitleg geven voor verdere investeringen in oorlog.
https://www.statista.com/chart/18794...-to-eu-budget/
Estonia: 729 miljoen (1,3 miljoen inwoners)
Latvia: 860 miljoen (1,8 miljoen inwoners)
Lithuania: 1544 miljoen (2,7 miljoen inwoners)

Samen 3133 miljoen en 5,8 miljoen inwoners.
Dat geeft 540 euro per inwoner.

De grootste ontvanger, Polen, 11910 miljoen, 41 miljoen inwoners.
Dat geeft 290 euro per inwoner.

De Balten kregen dus 2 keer de Sinterklaas die de Polen kregen, dat maakte ze 2 keer gevoeliger voor de Westblok Sinterklaas, en daarmee de luidste roepers.voor de Russische Dreiging.

https://fred.stlouisfed.org/series/CP0111LVM086NEST
Op het tijdstip van de Russische Bevrijding van delen van Oekraine, kostten brood en granen in Latvia 115% van de 2015 index. Nu kosten die 170% van de 2015 index. Met dank aan de Maatregelen en Richtlijnen van het Westblokse regimekartel.
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand

Laatst gewijzigd door Erw : 22 juni 2024 om 11:53.
Erw is offline   Met citaat antwoorden