Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door djimi
Indien die "Mélenchon en ook andere leiders" van u een verdere escalatie absoluut willen vermijden, zouden ze om te beginnen aan pakweg de leiders van China, Iran & Noord-Korea kunnen laten weten dat de ondersteuning van het gangsterregime van het Kremlin absoluut niet geapprecieerd wordt en dus maar beter gisteren al kon stoppen.

|
Die landen delen een slechte ervaring met het Westen, ze weten dat de echte gangsters die van het Westen zijn.Ze laten zich niet vangen door leugenachtige westerse propaganda.
De banden tussen Poetin en de leiders van Iran, de Arabische wereld, Indie, Pakistan, China, Latijns-Amerika (behalve de immer gedrogeerde gek die het in Argentinie voor het zeggen heeft), Afrika, Indonesia, Vietnam, enzovoort, zijn uitstekend, zelfs veel vriendschappelijker dan met westerse leiders.
Ze willen een compromis oplossing, geen verdere confrontatie.
En als het Westen denkt dat het die landen hun wil kan opleggen in 2024, toont dat enkel aan hoezeer u in het verleden leeft, een neokoloniaal verleden dat ondermeer dankzij Poetin en Xi definitief tot het verleden behoort.