Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm
Links in het Westen heeft volledig in eigen voet geschoten door de traditionele arbeidersbasis over te laten aan (uiterst-)rechts en volop voor "woke" te gaan. Volgens mij zit daar trouwens een bewuste agenda achter.
Smeercampagnes tegen echt linkse partijen en politici zoals de PVDA bij ons, en Corbyn in het VK, of het dwarsbomen van Sanders in de VS, horen er natuurlijk ook bij.
Mensen zijn over het algemeen ook dommer geworden, ook een bewuste politiek, en de pers is veel meer een vehikel van het grootkapitaal.
De tijden dat Sartre,de Beauvoir, etc. en andere linkse figuren waar naar geluisterd werd, veel aandacht kregen in de media, onderwijs, etc. liggen al lang achter ons.
|
Klopt geen fluit van.
Wat je "woke" noemt bestond nog niet toen rechts al opkwam.
Het is eerder een uitgekiende strategie van rechts om de problemen die er zijn ten eerste uit te vergroten, en uiteraard de strategie van alle problemen aan migratie toe te schrijven.
"Woke" is een randdiscussie die eigenlijk uit de universiteiten kwam, is doorgeschoten bij bepaalde hardliners, wat dan weer werd aangegrepen door extreem rechts om gelijkberechtiging van minderheden in zijn geheel aan te vallen.