Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach
De aanslag op Trump is eigenlijk een voorval dat het qua significantie gemakkelijk tot de verkiezingen zou kunnen halen maar de media schijnen besloten te hebben er een slot op te zetten. Je merkt dat ook aan de bijdragen in deze draad.
Denk aan de scam rond de Hunter Biden laptop die Trump gemakkelijk de verkiezingen tegen Biden zou kunnen gekost hebben. Beeldmateriaal van Hunter met minderjarigen naakt in bed en high on crack, dat werd met hulp van dezelfde overheidsinstanties die nu het onderzoek naar de aanslag op Trump voeren in de doofpot gestopt en verkeerdelijk als Russische desinfo gestempeld. Hier was ook een half forum weg met die leugen.
|
Het probleem is dat van steeds toenemend bewijsmateriaal.
De eerste uitleg werd afgeschoten.
De tweede uitleg werd afgeschoten.
De Nde uitleg werd afgeschoten.
Dat omgekeerd scenario dat ik al spoedig schetste, werd tegelijk steeds meer ondersteund.
Nog blijven pogen anders uitleggen wordt tegelijk steeds belachelijker.
Ik zocht daarom uren terug eens naar cartoons over deze zaak.
Want de belachelijke aard van de zaak heeft intussen een 100% cartoongehalte gekregen.
En inderdaad.
Alles, maar dan ook alles, wijst erop dat er afspraken zijn gemaakt geweest dat ze den Thomas Crooks moesten laten doen.
En dat kan enkel als ze met hem meeheulen.
Alsof ze wilden dat Trump werd gebullseyed (dixit Biden de week ervoor) en zo geen last meer van hem hebben, en met hem, ook niet van zen fans.
Dat deden ze dus goed beseffende dat ze daarmee zelf scheve blikken zouden oogsten. Maar dat hadden ze dus ervoor over.
Alleen tja, het blob schot miste op nen oor, pure pech, en den Trump was nog kwiek genoeg om zich rap te beginnen bukken na zen oor te voelen, waardoor het na 1 sec volgend snelle paar blobs ook miste.
En toen was de kans om Trump nog dood te krijgen, zowat verkeken. Hun collega's konden niet anders dan zich rond de gebukte Trump op te stellen, en op die schieten was ook geen optie, dus de veel slechter gemikte CRACK CRACK ... CRACK CRACK CRACK schoten van hun pupil Crooks raakten enkel die ex brandweerchef, de enige dode.
Maar moesten geschoten worden, want zonder dekmanterschutter geen dekmantel.
Alleen die laatste piste, die moet nog gedurfd worden ingeslagen te worden.
Maar het aanvaarde scenario nu is al politiek desastreus, bij die stap verder is het hek helemaal van de dam.