Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bach
Zolang er geen "existentiële dreiging" is verwacht ik dergelijke wapens niet. Maar om dat correct in te schatten lijkt me de lichtzinnigheid waarmee sommigen over die optie heen gaan niet bevorderlijk.
|
Het ging me niet om de kernwapens, die komen sowieso niet, wel over het hysterisch gedreig van Medvedev daarmee waarvan iedereen weet dat het irrelevant is.
Overvloedig. Bijvoorbeeld:
Citaat:
Ik denk ook dat de operatie samen met de Navo is voorbereid en daarom het niet onterecht is het te zien als een Navo invasie in Rusland. Westerse tanks voor het eerst sinds de tweede wereldoorlog op Russisch grondgebied.
|
Alleen is nu Rusland de agressor en niet het westen. Poetin kan de westerse tanks op zijn grondgebied meteen stoppen door de zijne terug te trekken uit Oekraïne.