Los bericht bekijken
Oud 9 september 2024, 10:13   #54866
Erw
Secretaris-Generaal VN
 
Erw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 maart 2004
Berichten: 21.107
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door brother paul Bekijk bericht
Momenteel is de verhouding 1.5 Russen vers UKR

Maar je moet het niet geloven natuurlijk want dat zijn geobjectiveerde cijfers
De doden aan Russische zijde kan je moeilijk tellen dus verhouding is echt minimaal
Lange tijd stond het cijfer in defensie periode op 3 in offensief zakt het natuurlijk
https://x.com/ragnarbjartur/status/1...Jt8sMqnQQ&s=19
Ik heb door blijken achteraf geleerd om niet te geloven.
Want dat is het hier he, "Geloven", er zijn geen betrouwbare gegevens, door de typische censuur om 't oorlog betalend volk wijs te maken dat het geld dat het afgepakt werd, goed besteed wordt.
Echter, er zijn indirecte indicaties natuurlijk.
Een laatste daarvan, vrij zot, Oekrainse Recruterings"diensten" die burgers die nie willen soldaat zijn voor Zelenskys regime, als misdadigers klasseren, en als misdadigers opsporen om te arresteren.
Een probleem dat bij die praktijk ondervonden was dat die burgers bellen, als ze in de gaten krijgen ontdekt te zijn door de Nazi's, naar familie kennissen advocaten, en om daar geen last van te hebben gebruiken ze tegenwoordig gsm jammers als hun doelwit in vizier is.

Ge moet es enkele stappen achteruit zetten, dat is wat ik hier deed en doe.
De Russen vechten, volgens heel wat blijken, gemotiveerd.
Een leger dat veel manschappen verliest, raakt gedemoraliseerd.
Dat is dus niet te merken.
Aan de andere kant, de Oekrainse, ook volgens heel wat blijken, ligt de Goesting tegen de grond. De befehlenblaffers kloegen dat die dwanggastjes die Zelensklys Nazi brigade hen levert, daar meer in de weg lopen dan van nut zijn. Ze kennen er niks van, en ze willen er niks van kennen. Ze zijn daar omdat ze daar gestampft werden.
Zie de drones hier gebruikt.
Hoe komt het dat die zonder lastig gevallen te worden Oekrains wapentuig en Oekrains afgeknald wapentuig kunnen filmen? Zelfs langdurig? Zelfs even elders kijken, dan weer terug, als koning ongenaakbaar op de troon.
Terwijl aan Russische kant, ze de Oekrainse drones met begot kopstoten en geweerkolven kapotpletsen, of vanuit rijdend voertuig met geweer.

Er is daar aan Oekrainse kant nauwelijks samenwerking tussen de specialiteiten. Spijts ze de wapentuigaantallenverhoudingen hebben om dat te doen. Maar ze doen het niet. Het lijkt wel een verdeling van speelgoed van Sinterklaas. Elk kind moet van elke kleur wat krijgen anders is er gebleit. In plaats van combined arms, maken dat eenheden elkaars zwaktes compenseren.
Aan Russische kant wel. De 1 dekt de ander, beide worden gedekt door artillerie, en luchtmacht/drones op bestelling.
Dat gaat dus.
Zo veel Goesting bij de Russische Armee.
Zo weinig Goesting bij de Oekrainse Armee.

En dan de bewering dat de Russen bij elke actie de helft tot 100 keer zoveel verliezen tellen als de Oekrainers.
Die zou moeten rijmen met bovenstaande?
__________________
SECRET SERVICE TEAM HERCULES TRUMP
20yo THOMAS MATTHEW CROOKS DROM TRUMP FANS
Het Westbloks bedrog en verraad tegenover Gorbachev en het volk van het Vrije Westen: https://forum.politics.be/showthread.php?t=269743
Overheid: de bende deserteurs uit de economie.
Lees dit en besef: http://achterdesamenleving.nl/wp-con...jgeloof-11.pdf
Atlas Shrugged, by Ayn Rand

Laatst gewijzigd door Erw : 9 september 2024 om 10:14.
Erw is offline   Met citaat antwoorden