Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten
Rousseau draait iedereen rond zijn vinger. De NVA en de CD&V zagen het en keken ernaar. Een gastje met veel talent, die Conner.
Als hij maar niet naast zijn schoenen gaat lopen. En indien hij na een paar glazen bier geen wartaal meer gaat uitkramen, wacht hem een grote politieke toekomst. Ik hoop dat hij zijn lesje heeft geleerd.
|
Nee jongen, als simpele van geest draait hij enkel andere simpelaars rond zijn vinger. Intelligente mensen pakt hij natuurlijk niet in met zijn inhoudsloos straattaaltje. U moet misschien eens stoppen met uw gevoelens te projecteren op een hele maatschappij.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
|