Los bericht bekijken
Oud 7 november 2024, 14:29   #76
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.315
Standaard superstormen komen eraan 2040 in heel Europa met orkaankracht

ziehier he lekker ijsjes eten in saoedische woestijnen
Nu blijkt dus dat de gravitatie krachten van andere planeten in ons zonnestelsel dus de stroming van grote vrije, fluide watermassa op aarde kunnen beinvloeden.

Wie weet Kan POETIN dus nu het klimaat beinvloeden door zijn totalitaire oorlog in Oekraine, en een ding is nu zeker:

de gemanifesteerde Russische MICRO Nano GODheid, POETIN heeft al eea beinvloed mbt de overvloed van illegale oekrainse hoertjes en uitnaaisletjes in India en alle zwarte Hindoe mannen daar genieten nu flink van deze superieure, extra hoerige, Arische Ubermensch KUTJES.


======================= aub meer informatie hierover hier zetten. Sneeuwval in Arabische woestijn is heel zeldzaam.
https://www.nu.nl/312573/video/zeldz...di-arabie.html

Zeldzame sneeuwval bedekt woestijn van Saoedi-Arabië

Gepubliceerd op 7 november 2024 om 13:48

De Saoedi-Arabische regio Al Jawf is bedekt met een zeldzame laag sneeuw. De sneeuwval volgt na een reeks zware regenval en hagelbuien die eerder deze week begonnen.




https://www.nu.nl/312573/video/zeldz...di-arabie.html
==========================
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline   Met citaat antwoorden