Los bericht bekijken
Oud 8 november 2024, 19:48   #890
Micele
Secretaris-Generaal VN
 
Micele's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 53.006
Standaard Tesla market cap boven 1 biljoen... en blijft stijgen...

Tesla aandeel, live chart. Gaat momenteel boven $324



Citaat:
https://nl.marketscreener.com/koers/...Musk-48309479/.

Tesla bereikt $1 biljoen marktwaarde door optimisme over Trump-steun van Musk

08 november 2024 om 17:09 uur

De miljardair zou kunnen aandringen op gunstige regelgeving voor autonome voertuigen die Tesla van plan is en zou ook de Amerikaanse National Highway Traffic Safety Administration kunnen overhalen om mogelijke handhavingsacties met betrekking tot de veiligheid van de huidige rijhulpsystemen van Tesla op te schorten, zo vertelde een bron aan Reuters.

Musk heeft zich gericht op zelfrijdende voertuigtechnologie en heeft plannen om een zuinige auto van minder dan $30.000 te bouwen laten varen. Ontwikkelings- en regelgevingshindernissen hebben de commercialisering van dergelijke technologieën echter vertraagd.

"Tesla en CEO Elon Musk zijn misschien wel de grootste winnaars van de verkiezingsuitslag, en wij denken dat de overwinning van Trump zal helpen om de wettelijke goedkeuring van de autonoom rijdende technologie van het bedrijf te versnellen," zei Garrett Nelson, senior aandelenanalist bij CFRA Research.

De aandelen van Tesla maakten eind oktober een sprong nadat het bedrijf een stijging van de winstmarge op kwartaalbasis rapporteerde, gestimuleerd door de verkoop van de zeer winstgevende Full Self Driving bestuurdersassistentiesoftware.

Tesla is al jaren de meest waardevolle autofabrikant ter wereld, met het Japanse Toyota Motor, het Chinese BYD en anderen op enkele honderden miljarden dollars achterstand.
Citaat:
https://www.marketwatch.com/investing/stock/tsla
Tesla In.
$ 324.04
27.13 9.14%
Shares Outstanding: 3.21B
324*3,21 = $1040B = 1,04 $ trillion = biljoen in Europa.
https://www.teslarati.com/tesla-tsla...ree-day-spike/

Elon Musk zou ook willen dat de directe federale premies voor nieuwe BEVs en PHEVs worden afgeschaft. Want Tesla heeft die niet nodig.
Citaat:
"We don’t need the $7,500 tax credit. (...)
I’m literally saying get rid of all subsidies.
But also for oil and gas." - Elon Musk in Dec. 2021
__________________
De vuile waarheid over ICE, Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38

Laatst gewijzigd door Micele : 8 november 2024 om 20:08.
Micele is offline   Met citaat antwoorden