Discussie: Pogrom in Amsterdam
Los bericht bekijken
Oud 9 november 2024, 16:53   #174
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zipper Bekijk bericht
Zij die ons daarop al preventief wezen zo'n 35jaar geleden, werden de mond gesnoerd en kwamen in een schutkring terecht.
Hadden diegenen die jij nu bedoelt, de oplossingen voor de zaken wat ernstiger voorgesteld, dan was er alvast een (schijn)argument minder om van een schutkring te spreken (de schutkring is er vooral voor de belgicisten).
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden