Los bericht bekijken
Oud 24 december 2024, 09:43   #174
gunter5148
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
gunter5148's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 juli 2020
Berichten: 10.634
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MORPHEUS Bekijk bericht
Blij dat de lezen

U maakt een eigen definitie van facisme
U maakt een topic en beschuldigd de Vlaamse regering van facisme op basis van uw eigen definitie
U heeft als een heer wel toe dat uw definitie van facisme niet overeenkomstig is aan de officiële defintie. Zoals die in de dikke van Dale staat .
Dus het vermeende facisme gebeurde enkel in uw denkwereldje

Voor mij is bijgevolg dit topic afgesloten.

Maar u was geen heer toen we u daarop wezen
We waren emotioneel ,zonder argumenten en wat nog meer

Mag ik als mede democraat u en iedereen een fijne kerstavond wensen
Laat ons ook de moderators niet vergeten. Ook een fijne kerst
Graag tot ziens op andere topics
Mvg
MORPHEUS
U maakt een topic en beschuldigd de Vlaamse regering van facisme

Dat is een leugen. Ik beschuldig Demir van het nemen van een fascistische maatregel. Zij is minister, dus zij draagt de verantwoordelijkheid.

U maakt een eigen definitie van facisme

Ik tracht te beoordelen of indien een fascistische maatregel democratisch genomen werd, of deze dan minder of niet fascistisch is. Dat is het voordeel van deze discussie. Het is een voortschrijdend inzicht in deze draad omdat fascisme diende gedefinieerd te worden.
Ik vind dus van niet. Het is de regel die telt, niet hoe deze genomen of geïmplementeerd werd, die bepaalt of de regel communistisch, socialistisch, fascistisch, of liberaal is.
Demir neemt niet de eigendom over, belast het gebruik in de school er niet van, tracht de kinderen niet te "overtuigen" de smartphone thuis te laten, dus schiet er maar 1 zaak over. Ze reguleert het bezit van een persoonlijk item op legislatieve manier. Ik noem DIE modus operandus fascistisch, gezien het niet onder te brengen is in een andere categorie.

Ik ben geen democraat, ik leef volgens libertaire principes.
U mag uiteraard iets anders denken. DIE vrijheid bestaat in democratieën soms niet, maar bij mensen die leven volgens libertaire principes altijd.

En uiteraard, prettige kerstavond voor u en uw dierbaren.
__________________
Niemand is mijn koning en niemand is mijn slaaf
gunter5148 is offline   Met citaat antwoorden