Los bericht bekijken
Oud 1 februari 2025, 12:15   #6831
E. Gidius
Secretaris-Generaal VN
 
E. Gidius's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2008
Locatie: Belgisch-Congo, oeps -Vlaanderen
Berichten: 24.385
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dalibor Bekijk bericht
Als dat zo is, wat is het nut van Vlaams Belang dan nog?
De implementatie van het 70-puntenprogramma door de tradpartijen is inderdaad hun grootste succes.

Maar de vraag die je hierboven stelt, kan alleen maar komen van iemand die zich inbeeldt dat het VB een pure één-programmapunt-partij is.

Dat jij die andere doelen niet ziet zitten, betekent niet dat de partij geen nut zou hebben.

Wat mij betreft, luidt het antwoord op jouw vraag: de situatie waarbij het VB het politieke landschap doet opschuiven zonder te besturen, is de beste situatie die we kunnen hebben.
__________________
Bart De Wever:
* "In dit land word je als Vlaming staatsman door je eigen overtuiging in de frigo te stoppen zolang de carrière dat vereist. Een staatsman is een man op wie geen staat te maken valt." (2007)
* "Je kunt in dit land geen federale regering meer maken die onze welvaart kan redden. Ik doe daar niet meer aan mee." (30.11.23)
* "Wie lokaal een bestuur maakt met PVDA sluit zichzelf uit voor een coalitie met N-VA. Daar ga ik na de verkiezingen zeer principieel in zijn." (2.11.23)
E. Gidius is offline   Met citaat antwoorden