Los bericht bekijken
Oud 11 april 2025, 11:40   #3
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 77.590
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HOUZEE ! Bekijk bericht
Een pensioen is nu al vaak ontoereikend, waardoor gepensioneerden een flexijob aannemen, wat gaat dat dan worden voor die jongeren?

Een pensioen gaat iets worden voor sukkelaars die in hun leven niet genoeg bijeen gespaard hebben en noodgedwongen tot hun 70 moeten gaan werken.
Het logisch resultaat van dit beleid zal zijn dat mensen stoppen met werken als hun dat schikt en daarna zelf hun plan zullen trekken.
Als die jongeren een beetje spaarzaam leven en hun geld goed besteden, dan kan ik ze alleen maar overschot van gelijk geven. Huisje kopen met wat grond voor een groententuin, beestjes kweken, beetje goud, kunst en aandelen en je bent al snel onafhankelijk.
Ik ben meer dan tevreden met mijn pensioen.
Vooral de tweede pijler (waar ik zelf voor gespaard heb via extra afhoudingen), geeft veel voldoening.

Ik moet er wel bij zeggen dat een week van 40 uur eerder een uitzondering dan een regel was.

Ik had zelfs enkele jaren van meer dan 100 dagen overuren, waarvan ik er dan een 40 tal terug nam voor mijn eigen zaak (zomer).
Vooral met babysitten liep de urenteller flink op.

Laatst gewijzigd door reservespeler : 11 april 2025 om 11:43.
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden