Los bericht bekijken
Oud 10 mei 2025, 11:00   #1
Oma
Europees Commissaris
 
Oma's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 februari 2010
Berichten: 7.975
Standaard Wereldgezondheidsvergadering

De ministers van Volksgezondheid reizen binnenkort naar Genève voor de laatste stemming over het WHO-pandemieverdrag op de 78ste Wereldgezondheidsvergadering.

Dat betekent de wereldwijde, dictatoriale machtsgreep van globalisten door het pandemieverdrag van de who onder het mom van gezondheid.
Citaat:
https://stichtingvaccinvrij.nl/teken...-af-te-wijzen/

Deze gevaarlijke, permanente machtsgreep kan ons land in een wereldwijd systeem van mandaten, censuur en controle dwingen.
Het ontwerp is klaar. De tekst is vastgesteld.
Als we nu niets doen, zal de eindstemming beslissen tussen jouw vrijheid en globalistische controle.

Maar je hebt tijd om het tegen te houden als je je naam toevoegt aan deze petitie.
En als je zwijgt?
De nachtmerrie van COVID-lockdowns zal terugkeren – maar deze keer zonder weg terug.
Dit verdrag geeft de WHO:
* De macht om naar believen wereldwijde gezondheidsnoodsituaties af te kondigen - zelfs als jouw land het er niet mee eens is
*
* Wettelijke bevoegdheid om jouw regering te overstemmen met bindende internationale richtlijnen
*
* Een kader om lockdowns, mandaten, surveillance en censuur opnieuw in te stellen - ondersteund door de wet
*
* De mogelijkheid om afwijkende meningen als “verkeerde informatie” te bestempelen, en om artsen, media en burgers het zwijgen op te leggen
*
* Toegang tot de noodhulpbronnen en -systemen van jouw land - zonder enige democratische controle
*
Wereldwijde bureaucraten en ongekozen elites zeggen dat het om “gezondheid” gaat.
Maar laten we eerlijk zijn - dit gaat om macht.
Gecentraliseerde, ongekozen, wereldwijde macht.

Dit is de toekomst die ze aan het opleggen zijn, tenzij we nu in actie komen.
Ze weten dat we kijken.
Daarom hebben ze de exacte stemdatum verborgen gehouden, de definitieve tekst in juridisch jargon begraven en alles overhaast om publieke verontwaardiging te voorkomen.
……
Beslissingen over het gezondheidsbeleid moeten stevig binnen de democratische controle en binnenlandse bevoegdheid van soevereine landen blijven.
Op de wereldgezondheidsvergadering hebben de ministers voor volksgezondheid, onze volksvertegenwoordigers, daarom de plicht om de democratie, soevereiniteit en hun politieke bevoegdheden voor hun land en de fundamentele rechten en gezondheid van de bevolking te beschermen door te weigeren om dit pandemieverdrag te ondertekenen.

Indien onze ministers van volksgezondheid toch ondertekenen, dan dragen zij hun politieke macht, de soevereiniteit van het land, net als onze fundamentele rechten, gezondheid en vrijheid over aan de onverkozen globalisten van de who.

Dan kan de who bijv. wereldwijd willekeurig lockdowns opleggen en de hele wereld tot vaccinaties verplichten met rattenvergif voor de uitbraak van een verkoudheid.

Verdedig de democratie, de soevereiniteit, de fundamentele burgerrechten, de vrijheid en de gezondheid van allen, dit is elk mens verplicht aan zichzelf, de klein/kinderen en de volgende generaties dus teken de petitie!

https://stichtingvaccinvrij.nl/teken...-af-te-wijzen/

Reeds 265,996 mensen hebben getekend.
__________________
Drie dingen kunnen maar kort verborgen blijven:
de zon, de maan en de waarheid.
Oma is offline   Met citaat antwoorden